שיווק חברתי

תשכחו משיחות חולין, בואו לבנות מערכות יחסים

שיווק ברשתות הוא לא רק לדבר, אלא להקשיב. לא רק לחלוק, אלא לספק ערך אמיתי. אנו מעוררים שיחות בין מותגים ואנשים שמטרתם לבנות מערכות יחסים עמוקה.​

התוצאה

באמצעות האזנה אנו משיגים תובנות על רצונותיהם של לקוחותיך, על התנהגותם וכיצד הם תופסים את המותג שלך. בידע הזה אנו משתמשים על מנת ליצור תוכן רלוונטי מותאם. הנכס שלך הופך ממדבר לקיים.

שרותים ממוקדים ברשתות חברתיות

אסטרטגיה חברתית

תכנון פיתוח אסטרטגיה חברתית עוזרת למותגים לנווט בנוף החברתי המתפתח על מנת להשיג את היעדים ומטרות המותג. המיקוד שלנו הוא לספר את סיפור המותג לאדם הנכון, במקום הנכון, בזמן הנכון. ליצור מעורבויות עם המותג, באסטרטגיה חברתית מפתחים תוכניות וטקטיקות על מנת לספר את הסיפורים שלך בצורה היעילה והיעילה ביותר.

טיפול וניהול משבר חברתי

משבר במותג יכול לקרות בכל עת, בנוסף חשוב לזכור כי פלטפורמות במדיה חברתית פתוחות 24/7, אנו מאמינים שההכנה, התכנון הוא הכל. הצוותים שלנו מצוידים באיתור וניתור מידע בזמן אמת, באמצעות הקשבה חברתית מתמדת, אנו מנהלים, מטפלים ופועלים במשברים גדולים כקטנים.

הקשבה חברתית

משבר במותג יכול לקרות בכל עת, בנוסף חשוב לזכור כי פלטפורמות במדיה חברתית פתוחות 24/7, אנו מאמינים שההכנה, התכנון הוא הכל. הצוותים שלנו מצוידים באיתור וניתור מידע בזמן אמת, באמצעות הקשבה חברתית מתמדת, אנו מנהלים, מטפלים ופועלים במשברים גדולים כקטנים.

מדידה חברתית

אנו מודדים כל מה שרלוונטי על מנת להבים שהזמן והמשאבים שהושקעו במדיה חברתית / דיגיטלית מתבטאים במודעות למותג, רכישות או שינוי תפיסה. באמצעות הבנה מעמיקה של נתוני ביצועים, ניואנסים של פלטפורמה ופעולת מדידה אחידה וברורה. תחילה מגדירים מראש מה, חשוב ורלוונטי למדוד בהתבסס על יעדים עסקיים של המותג ואז מבצעים אופטימיזציה לאורך זמן.

ניהול קהילה

מנהלי הקהילה שלנו הם העיניים והאוזניים של לקוחותינו, ומשמשים לא רק כקו הגנה ראשון עבור המותג אלא גם כצוותי SWAT המאפשרים להפיק תובנות מרכזיות מהקהילה. אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם המותג והצוותים בתוך הארגון, על מנת למנף את הלמידה באופן המתאים לצרכים העסקיים. intouch פועלת היום במגוון רכב של ענפים, עם מותגים מובילים במשק הישראלי, למעשה אנו פועלים בשווקים בינלאומיים מרובים עבור המותגים בהם אנו מטפלים. הניסון והלמידה המתמדת מאפשרים לנו להוביל במדיות חברתיות לקהלים B2C ולקהילות B2B. שיטות העבודה והתובנות מעודכנות גל מנת לשמור על הובלה אצל לקוחותינו.

פרסום ממומן במדיות חברתיות

אסטרטגיה משולבת מדיה בתשלום היא קריטית למותגים שרוצים ליצור תהודה בקנה מידה רחב בקרב הקהל שלך. המומחים שלנו מתמקדים ביצירת קשרים אמיתיים עם קריאייטיב פורץ דרך בכדי להביא לתוצאות עסקיות ניתנות למדידה. ההצלחה של כל תוכנית נעוצה במחויבותנו לחדשנות, לבדיקות מובנות ולמידה יישומית. אנו שואפים לחבר מאמצים חברתיים בתשלום לערוצי שיווק אחרים עם אסטרטגיה משולבת הוליסטית.

רשתות בהם אנו פועלים

רוצים לעבוד יחד?
דילוג לתוכן