שיווק בגוגל

מחפשים תוצאות? תמצאו אותן כאן

שיווק ממוקד ב Google הוא השירות המרכזי ביותר שלנו, זה השירות הראשוני שהתמקדנו בו לפני שהפכנו לסוכנות המספקת שירותי שיווק דיגיטלי רב ערוצי. יש לנו היסטוריה שלמה, של סוכנות מובילה בשיווק במנועי חיפוש. אנו מסייעים למותגים להופיע בכל מקום שבו הצרכנים מחפשים.

האמת שהנוסחה שלנו פשוטה,
להתבונן מעבר לעכשיו, להסתגל כמוביל תוכן,
ליצור תקשורת חברתית איכותית ולהתפתח.

התוצאות מדברות בעד עצמן, הלקוחות שלנו מובילים בתוצאות החיפוש ובאמצעות שימוש בבינה מלאכותית ובשיטות ייחודיות מתקדמות הלקוחות שלנו מתבססים במיקומים האופטימליות להשגת הציפיות ליחסי ההמרה.

הגישה שלנו

שיווק במנועי חיפוש זה להיות שם כשהצרכן צריך אותך. כל בקשה היא הזדמנות. בין אם מחפשים את המותג שלך באופן ספציפי, או מותג דומה לשלך, כדאי לך להגיע אל הלקוח ראשון. הדרך להגיע למיקום האופטימלי לא השתנתה, תוכן חדש ורלוונטי, הפצה איכותית ותקשורת החברתית וניידת חיוניים לתמהיל הקידום, חשוב שתהיה לך סוכנות שיודעת איך ליישם את התמהיל ולהוביל להצלחה.

זה בדיוק המקום שבו אנחנו נכנסים לתמונה, המומחיות שלנו היא לחבר ולממשק בין כל הערוצים, כך שבאמצעות ניתוח מעמיק ושימוש בטכנולוגיה מתקדמת שפיתחנו מסייעים למותגים לפגוש צרכנים מתי והיכן שהם זקוקים לו.

הניסיון שרכשנו מאפשר לספק תוצאות בענפים מגוונים: קמעונאות, מסחר אלקטרוני, שירותים פיננסיים, מדיה ובידור, B2B בשווקים מקומיים ובינלאומיים, תיירות, רפואה, ביוטכנולוגיה וקלינטק. כך שמותגים בקטגוריה זו יקבלו ממוחיות חיפוש המתאימים במיוחד לצרכים בממוקדים שלהם.

שיווק ממומן ב- Google Multi Channel Marketing‬‏

אנו מנהלים תקציבים בשווקים מקומיים וגלובליים, ומוסמכים כסוכנות בתכנית ההכשרה של Google Partner. מותגים מחפשים תוצאות, ואנו מספקים אותם. אנו משיגים זאת באמצעות מחקר ומדידה קבוע ומצליחים להציע את המחיר האופטימלי ביותר עבור לקוחתנו, בנוסף יש לנו יתרון תחרותי באמצעות גישה מוקדמת לשיפורים ולמוצרים חדשים של Google אשר באמצעותם אנו מצליחים לחשוף את ההזדמנויות החדשות עבור לקוחותינו.

שיווק אורגני ב- Google

ב Intouch נוקטים בגישה ייחודית לקידום אתרים. אנו חוקרים נוכחויות והתנהגויות של הלקוחות שלכם, על מנת לחשוף את ההזדמנויות החבויות של שאילתות החיפוש בעלות החזר על ההשקעה הגבוהה ביותר. אנו ממנפים את כל הידע לתכנית מפורטת אשר למעשה, מאפשרות למותג "בעלות" על מילות המפתח הקריטיות להשגת לקוחות חדשים.

שיווק הוליסטי ממומן ואורגני

השיווק במנועי חיפוש בתשלום והאורגני עובד ביחד ומצליח להשפיע אחד על השני, וזאת במטרה להשיג יחסי המרה גבוהים. אנו חוקרים את הדוחות הרב ערוציים ומגלים איך השפיע הקידום האורגני על הממומן וחוקרים את היחס ביניהן. אנו כל הזמן צופים בדירוגי התוצאות של ה SEM וה SEO על מנת להתאים את ההצעות בהתאם, ולמעשה מוודאים שהמותג שלך נמצא איפה שהוא צריך להיות, בחלק העליון.

רוצים לעבוד יחד?
דילוג לתוכן