אודותינו

מי אנחנו?

ברוכים הבאים ל- Intouch​

סוכנות שיווק דיגיטלי רב ערוצי​

העולם שלנו משתנה כל הזמן, כאשר אנחנו חושבים שיש לנו את הגרסה האחרונה, הגיע הזמן לשדרג.
אין פלא שמותגים חשים מאוימים.

שמי צחי שאשא

הקמתי את Intouch בשנת 2004 כגוף המתמחה בשיווק דיגיטלי רב ערוצי ואופטימיזציית ערוצי שיווק דיגיטליים.

Intouch היא חברה סקרנית במיוחד, המתמקדת במפגש בין הביקוש להיצע של מוצרים ושירותים ברשת ובהבנה כיצד אנשים מתחברים אליו בעידן הדיגיטלי.

הסקרנות היא שעוזרת לנו לראות קדימה. היא מאפשרת ללקוחותינו להיות ראשונים ולנצל את ההזדמנויות החדשות שמתפתחות סביבם. ב-Intouch אנו מבינים שהדבר הקבוע היחידי – הוא שינוי. יחד עם זאת, עבור מי שלומד ומיישם את השינוי – האפשרויות הן בלתי מוגבלות.

הפילוסופיה שלנו היא להתמקד במשתמש, כל השאר מגיע מעצמו. הבסיס להצלחה שלנו הם כמובן האנשים העומדים מאחורי כל דבר שאנו עושים.

ללמוד. לעשות. ללמד.

ב- Intouch הלמידה לא מפסיקה.
אנחנו תלמידים תמידיים של תרבות, עיצוב וטכנולוגיה.

במרכז ההדרכה שלנו גם עובדים וגם לקוחות יכולים לחדד קו מחשבה ולהתאמן בשינויים המהירים בערוצי השיווק הדיגיטליים.
על מנת להשיג רמה גבוהה של שינויים Intouch חוקרת דוחות ומאמרים ממוקדים ורלוונטיים, בנוסף להרצאות וסדנאות שמועברים באופן קבוע

מרכז לימוד לעובדים

חידוד כישורים ורעיונות חדשים, שיעורים וסדנאות שבועיים בו כל עובד יכול להציג, להתבונן יחד ולבחון דרכי פעולה מותאמים יותר, סביב השינויים המגוונים בהתנהגות צרכנים והשראות חדשות.

בנוסף אנו לומדים ומשתתפם במפגשים המקצועיים של Google Partner לסוכנויות מוסמכות.

הדרכת לקוחות

אנו מציעים הכשרות משולבות לשיפור תפקודי, סדנאות ותכניות לימוד אחרות שנועדו לסייע למותגים וארגונים להתאים את הכשרת החברה לצרכים הממוקדים וזאת במטרה להבין ולסגל את הארגון לנו, הדיגיטלי המשתנה.

ההסמכות שלנו

Google רואה בנו כמומחים בתחום.

Intouch שותפה מוסמכת של Google, וסוכנות בעלת הרשאה להצגת פרופיל ציבורי בתכנית Google Partners ההסמכה היא מקצועית, אשר מספקת תובנות בלעדיות לסוכנויות, הכוללות מחקרי תעשייה, מקרים ומשאבי שיווק עדכניים ישירות מ-Google, התכנית מאפשרת לנו ללמוד ולתרגל תכונות מתקדמות וליישם אותן ישירות עבור לקוחותינו.

מה שניתן למדוד, ניתן לנהל

אנחנו יודעים כי היכולת להשתפר טמונה ביכולת למדוד ולנתח ביצועים, מעבר להסמכות השיווקיות שלנו אנו גם מוסמכים כמקצועני המדידה של Google Analytics, שילוב של היכולות מאפשר לנו להשיג את מטרות המותג שלך וליצר יתרונות תחרותיים על פני המתחרים.

רוצים לעבוד יחד?
דילוג לתוכן