הזדמנות- איך למנף את אנשי המכירות ליצירת תוכן איכותי

האתגר הוא, כיצד למנף את כישוריהם של אנשי השיווק והמכירות על מנת ליצור לידים טובים יותר ולמעשה להוביל את הקונה במשפך הרכישה בצורה מהירה, קלה וידידותית יותר?

כיום עם הכנסת השיווק הפנימי ניתן למנף אותו ליצירת קמפיינים הניתנים בקלות לעקיבה וליצירת לידים משמעותיים בהתאם. כיום קבוצות שיווק ומכירות המתואמות יחדיו מצאו דרך חדשה לחלוטין ליצירת לידים שבאמצעותם ניתן גם לעקוב אחר הביצועים בכל תהליך המכירה.
תוכן משמש כלי חשוב ביותר בכל תהליך השיווק ומכירה. כיום הקונה נתקל באינטראקציה עם לידים מוקדם יותר מאשר יתקל עם איש מכירות בתוך הארגון שלך. אנשי השיווק צריכים להשתמש בקבוצת המכירות כדי ליצור תוכן בר משמעות, מניע לפעולה, איכותי שמותאם לצרכי קידום מכירות.

יש שתי דרכים מרכזיות ליצירת תוכן אם באמצעות פוסטים בבלוגים או באמצעות הצעות להורדה כגון ebooks ו tip sheets.

אחת הדרכים הטובות ביותר ליצירת תוכן היא באמצעות פוסטים בבלוגים. תוכן איכותי שיכול לעניין ולהניע לפעולה נמצא נמצא אצל אנשי המכירות בארגון, הם כל הזמן מייצרים אינטרקציות חדשות מתוך הארגון החוצה, בנוסף הם מאומנים בייצור תוכן כל הזמן, זאת הדרך הטבעית שלהם להוציא לפועל את תהליך המכירה, הם נמצאים בקשר קבוע עם הלקוח הפוטנציאלי ומלווים אותו במתן תשובות לשאלותיו ומתאימים את המוצר או השירות כל פעם מחדש ללקוח חדש או קיים.

ברור שבסביבת אנשי המכירות נמצאים חומרי גלם (תוכן) יקר ושיש לאנשי המכירות יכולת לבצע משימת ייצור תוכן בהצלחה רבה. על מנת ליישם זאת יש צורך להכניס לתכנית ייצור התוכן ראיון קבוע עם מספר אנשי מכירות אם במייל או בטלפון או ישירות בפגישה פנים מול פנים. שאלו אותם אם הם מחזיקים רשימה של שאלות ורשימת קונים כך שניתן באמצעותם ליצור תוכן רלוונטי ואפקטיבי לצרכי קידום מכירות. ניתן בהתאם לעבור להצעה השניה ולייצר דפי הצעות להורדה בצורת ebooks, בהסתמך על כישוריהם של אנשי המכירות, ניתן כמובן להתייעץ איתם לפני הכנת דפי הצעות למכירה.

זכרו כי הנושא בכותרת של דפי ההצעות מהווים תחילת יצירת לידים איכותיים, לכן יש לדאוג לכך שהכותרת מכוונת ללידים שאתה רוצה בתוך משפך המכירות שלך.

אם אתם רוצים שהתוכן יניע ליצירת לידים, עליכם לדאוג לכך שאנשי המכירות ידעו כמה שיותר על התוכן ועל אפשרויות הלידים שהתהליך יכול לייצר.

ברגע שהצלחת לייצר דפי הצעות להורדה כגון ebooks ובלוגים, שתף את התוכן שלהם עם נציגי המכירות שלך. זה יפתח שורה חדשה של תקשורת בין צוות המכירות לבין צוות השיווק שלך. הקשב לצרכים של אנשי המכירות ודאג ליידע אותם בהקשר לחומר שהקונים קוראים וכיצד מאופיין הקהל הפוטנציאלי שלך.

בהינתן הידע הזה בידי אנשי המכירות זה יוביל אותם להכנת לידים טובים יותר ולביצוע מכירה אפקטיבית. בסופו של יום התחברות עם אנשי המכירות בכל הקשור ליצירת תוכן איכותי יוביל לא רק לקונים איכותיים אלא גם להגדלת המכירות והמחזור הכולל.

קבלו עכשיו, הטבה ייחודית סקירת שוק, ומתחרים בהיבט דיגיטלי. מידע שיחשוף עבורכם את ההזדמנויות הקיימות אצלכם בעסק.

אהבתם את המאמר? נשמח אם תשתפו אותו

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב twitter
Share on Twitter
שיתוף ב linkedin
Share on Linkdin
שיתוף ב pinterest
Share on Pinterest

השאירו תגובה

דילוג לתוכן